Futsal liga Vojvodine: Bajmočani pobedili Kuljane

U prvom kolu Futsal lige Vojvodine, Grupa “Zapad”, Leteći Bajmočani pobedili su na svom terenu Hajduk iz Kule sa 6:2 (3:1).

Već u petom minutu, Zdravko Maravić postiže pogodak, a nedugo zatim Miloš Marinković povećava na 2:0.

Gosti su uspeli da smanje rezultat na 2:1 preko Dejana Šinka.

U 19. minutu, kapiten Bajmočana Marjan Cvetković postiže treći pogodak i time se završava prvo poluvreme.

Drugo poluvreme počinje drugim pogotkom Marinkovića, a odmah za njim pogodak postiže i Stefan Lebović. Lebović je u drugom poluvremenu bio raspoložen za igru, pa je postigao i drugi podogak iz prelepe akcije sa Lazićem. Zahvaljujući Leboviću, domaća ekipa stiže do šestog pogodka, a gosti do drugog u 38. minutu preko Živka Luke, čime je bio postavljen konačan rezultat.