Džudo: Spartak treći na turniru u Stepanovićevu

Džudisti Spartaka učestvovali su na Međunarodnom Junior Open turniru koji se održao u Stepanovićevu. Učestvovalo je 207 takmičara iz 38 klubova iz pet država, Bugarske, Republike Srpske, Hrvatske, Rumunije i Srbije. Džudisti Spartaka osvojili su 10 medalja, pehar za najbolju ekipu mlađih devojčica i treće mesto u generalnom plasmanu.

Zlatnim odličjima okitili su se Luka Milić u kategoriji do 30 kilograma, Nikola Rašović do 34 kiligrama, Čenge Kemiveš do 36 kilograma, Veljko Borojević do 73 kilograma i Mateja Borojević preko 100 kilograma.

Srebrne medalje osvojili su Jovana Bogić u kategoriji do 40 kilograma, Anđela Radaković do 44 kilograma(sekcija Bajmok) i Maksim Muhadinović do 46 kilograma.

Treća mesta i bronzane medalje osvojili su Tara Bojanić u kategoriji do 40 kilograma (sekcija Bajmok) i Lea Marković do 44 kilograma (sekcija Bajmok).

Ekipu su na ovom takmičenju predvodili treneri Vladimir Tanasković i Milan Bogić.