FK Solid poražen u prijateljskom meču od Vinogradara

U još jednoj proveri pred nastavak prvenstva na odličnom terenu u Hajdukovu sastale su se ekipe domaćeg Vinogradara i Solida, a rezultat je bio 3:2 (0:2) u korist domaćina.

Solid: Ibraimović, Trkulja, Miković, Purić, Peić, Ćeklić D., Ćeklić N., Ivanišević, Stanišić, Suplić, Žmukić. Igrali su još: Peić, Maksimović, Radočaj, Babičković, Rapaić, Sič, Đurđevac, Stjepanović, Urošević, Bedeković.

Ekipa Solida je u prvom poluvremenu presingom iznenadila domaćina i sa dva pogotka Ivaniševića i Žmukića zasluženo otišla na odmor sa dva gola prednosti.

Vinogradar je na početku drugog poluvremena smanjio na 1:2 iz kaznenog udarca. Nakon toga oba trenera su izvršila nekoliko izmena i u nastavku je Vinogradar preokrenuo rezultat i slavio sa 3:2.