Judo sekcija Bajmok na Međunarodnom džudo turniru “8 mart” u Zrenjaninu

Juče je u Zrenjaninu održan 40. Međunarodni džudo turnir “8 mart” Zrenjanin 2023. godine. U konkurenciji 53 kluba sa 619 takmičara iz šest država Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Mađarske, Bugarske, Slovenije i Srbije, judo sekcija Bajmok je osvojila 9 medalja i zauzela visoko 7. mesto u ukupnom plasmanu.

Prvo mesto : Veljko Borojević do 73 kg. Drugo mesto osvojili su: Relja Žagar do 30 kg , Petar Tomović do 38 kg i Marko Lovaš preko 66 kg. Treće mesto osvojili su: Aliz Toth do 25 kg (sekcija Bajmok) , Luka Milić do 30 kg , Mihajlo Stokanović do 30 kg , Dragan Rajačić do 46 kg, David Kovač 50 kg.

Ekipu su predvodili treneri: Milan Bogić, Mihajlo Milošev, Tamara Tanasković i Vladimir Tanasković.

Izvor: Judo sekcija Bajmok