KMF Spartak od gotovog napravio veresiju!

Futsaleri Spartaka pretrpeli su još jedan poraz u tekućem prvenstvu Druge futsal lige. Subotičani su u okviru 13. kola gostovali u Leskovcu i nakon preokreta izgubili sa 3:2 (0:2).

Strelci: Petrović 32., Vukojević 35, Nedeljković 38. minut za Leskovac, Arežina 14., Nedić 15. minut za Spartak.

Leskovac: Veličković, Stefanović, Nastić, Petrović S., Petrović N., Vukadinović, Nedeljković, Stanojević, Vukojević, Jović, Stojadinović, Živković.

Spartak je u prvom poluvremenu postigao dva gola i na odmoru imao prednost. Ipak u nastavku meča kratka klupa Subotičana uticala je na igru, pa su domaćini boljom trkom uspeli da preokrenu rezultat i osvoje ceo plen.

Subotičani u narednom 14. kolu Druge futsal lige na svom terenu dočekuju ekipu Partenon iz Smederevske Palanke.