PFL: Odigrano 10. kolo

Proteklog vikenda odigrani su mečevi 10. kola Područne fudbalske lige. Udarnik je pretrpeo poraz na gostovanju Proleteru u Ravnom Selu rezultatom 4:2 (1:2), dok je Tavankut slavio sa 2:1 (1:1) na gostovanju u Hajdukovu protiv domaćeg Vinogradara.

Udarnik je na teškom gostovanju prekinuo odličnu seriju. Nakon vođstva na poluvremenu odigrali su loše drugo poluvreme i dozvolili gostima da postignu tri pogotka. Golove za Višnjevčane postigao je Šicar u 4. i 30. minutu.

Tavankut je konačno prekinuo loš niz i osvojio tri vredna boda na gostovanju u Hajdukovu. Izabranici Nenada Todorovića odigrali su odličan meč i u drugom poluvremenu slomili otpor domaćina. Strelci za Tavankućane bili su Poljaković u 33. i Miranović u 55. minutu.