Spartak Office Shoes zabeležio pobedu u Novom Pazaru

Košarkaši Spartak Office Shoes-a ostvarili su još jednu pobedu u Admiral bet košarkaškoj ligi savladavši Novi Pazar na gostovanju rezultatom 73:78 (18:22, 21:18, 21:16, 13:22).

Novi Pazar: Mićunović 7, Gutalj 21, Stanković 15, Bojd 2, Karapandžić, Islamović 4.

Spartak Office Shoes: Cerovina 11, Cvetković 20, Milijašević, Kutlešić 13, Milisavljević 2, Radosavljević, Ilić 1, Bojić 12, Medarević 9, Sokolović, Čupković, Barna 10.

Košarkaši Spartaka dobro su ušli u meč i na startu napravili prednost, ali su domaćini zahvaljujući Gutalju i Bojdu uspeli da do kraja poluvremena uspostave rezultatsku ravnotežu i na odmor odu sa poenom zaostatka.

U nastavku se ekipe smenjuju u vođstvu. Novi Pazar je na početku poslednje četvrtine imao minimalnu prednost, ali je nakon toga Spartak napravio seriju od 10:0.

Spartak je meč priveo kraju zahvaljujući iskustvu Cvetkovića, Barne, a takođe i Cerovine koji je debitovao i postigao 11 poena.

Subotičani već sutra gostuju u Užicu ekipi Slobode u 10. kolu Admiral bet košarkaške lige.