Spartak u finišu srušio Kiprane!

Fudbaleri Spartaka odigrali su juče prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema za nastavak sezone i slavili sa 1:0 (0:0). Protivnik je bio kiparski drugoligaš ekipa PO Xylotymbou, a gol odluke pao je u 90. minutu kada je strelac bio Đurasović.

Strelac: Đurasović 90. minut za Spartak.

Spartak: Manojlović, Bogićević, Čalasan, Prijović, Vitorović, Stanojev, Tošeski, Todoroski, Mijić, Bijelović, Rošević. Igrali su još: Vulić, Krsmanović, Babić, M. Kerkez, A.S. Đurasović, Nokeabia, Kolins, Jocić, Lukić, Ubiparip.

Spartak je bio bolji rival i stvarao mnogo prilika koje nije krunisao. Trenutak odluke dogodio se u poslednjem minutu, kada je Đurasović odlično šutirao iz daljine i matirao golmana domaće ekipe.