Futsal: Spartak nadigran u Beogradu

Futsaleri Spartaka nisu uspeli da osvoje bodova na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Hram. U meču 10. kola Druge futsal lige pretrpeli su i osmi ovosezonski poraz rezultatom 8:7 (3:3) i tako ostali na začelju tabele.

Strelci: Kukolj 9., 31., 35., Goranović 17., Poljašević 17., 39., Živić 25., 36. minut za Hram, Vlajnić 9., Guberinić 14., 23., 30., Žeravica 17., Sili 29., 38. minut za Spartak.

Hram: Ljubić Stevan, Borisavljević Budimir, Kukolj Boško, Dobrijević Đurađ, Goranović Tigran, Velimirović Aleksa, Majstorović Dušan, Poljašević Aleksandar, Živić Milan, Ratković Velimir, Knežević Nikola, Milutinović Aleksandar.

Spartak: Bjelica Miloš, Celin Đorđe, Tomić Nikola, Čičić Milan, Sili Luka, Vlajnić Saša, Žeravica Nemanja, Guberinić Veselin, Nedić Nedo.