Košarkaši Spartaka u velikoj drami savladali Mladost

Uspeli su košarkaši „Spartak Office Shoes” da u okviru 20. kola Admiral bet Košarkaške Lige Srbije savladaju ekipu Mladosti iz Zemuna rezultatom 90:80 (27:21, 23:22, 17:22, 23:16).

Meč u Hali sportova pred oko 600 gledalaca obeležila je odlična igra obe ekipe i velika neizvesnost do samog kraja. U prvom poluvremenu igralo se u serijama poena i lepih akcija obe ekipe. Spartak je odličnom odbranom prelomio meč u trećoj četvrtini, da bi u poslednjoj četvrtini dopustio ekipi iz Zemuna da ih ugrozi.

U poslednjoj četvrtini meča bilo je nerešeno, igralo se koš za koš, ali je Spartak u poslednjim minutima napravio plus sedam poena prednosti i trojkom Filipa Barne postavio konačan rezultat.

Spartak je nastupio u sastavu: Hardi, Jugović, Ilkić, Prlja, Dodić, Čičić, Milisavljević, Gazibegović, Bojić, Sokolović, Popović, Barna
Mladost je nastupila u sastavu: Živojinović, Dejvis, Dobrašinović, Marković, Armstrong, Radosavljević, Bjeličić, Opoku, Radaković