Radnički Bajmok osvojio bod u Bačkom Petrovcu

Fudbaleri Radničkog iz Bajmoka startovali su prolećni deo Vojvođanske lige grupa Sever. Gostovali su veoma nezgodnoj ekipi Mladosti iz Bačkog Petrovca i odigrali 0:0 (0:0).

Mladost: Lenja Igor, Ožvat Pavel, Štefek Ognjen, Šproh Vlastislav, Brajković Aleksandar, Laćarak Dejan, Grković Aleksandar, Kanja Igor, Jakuš Jaroslav, Stracinski Marek, Serdar Marko. Rezerve: Mladenović Miloš, Vladisav Petar, Božović Mihailo, Zahorec Martin, Fabri Vladimir, Anđelković Luka, Požarev Filip.

Radnički 1905: Glišić Luka, Maravić Zdravko, Tosenberger Dario, Kolak Dragan, Stojanović Veljko, Lebović Luka, Miletić Strahinja, Šimić Davor, Vukelić Miloš, Vujić Alen, Orčić Srđan. Rezerve: Merković Damir, Babić Denis, Tosenberger Filip, Babić Srđan, Mitić Lazar, Milić Nenad, Maravić Uroš.

Podela bodova u Bačkom Petrovcu, baš kao i u prvom kolu jesenas. Radnički je odlično odigrao utakmicu i imao podršku velikog broja navijača koji su ih bodrili.

Prvo poluvreme Radnički je bio bolji i imao nekoliko prilika koje nije iskoristio, dok su domaćini u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje, a pogotovo u poslednjih dvadesetak minuta kada su potpuno dominirali.

Nerešen rezultat je najrealniji ishod po svemu viđenom na terenu.

Naredno kolo Radnički na svom terenu dočekuje ekipu Bačke iz Subotice u lokalnom derbiju gde se očekuje veliki broj posetilaca.