Spartak osvojio bod u Kruševcu

Spartak je u okviru 25. kola Mozzart bet Super lige gostovao ekipi Napretka u Kruševcu i odigrao nerešeno 1:1 (0:0).

Strelci: Đeković 2. minut za Napredak, a Bijelović u 72. minutu za Spartak

Napredak: Petrić, Jovanović, Đeković, Kerkez, Vukajlović, Putinčanin, Šarić, Stanković, Krstić, Bastajić, Matić. Igrali su još: Rosnup, Knežević, Ljubomirac, Čečarić.

Spartak: Dubljanić, Dunđerski, Marinković, Bugarin, Šimura, Ado, Todoroski, Tošeski, Stanić, Bijelović, Hrstić.
Igrali su još: Tanasin, Vitorović, Abraham, Đurasović, Rošević.

Domaćin je poveo već u drugom minutu, a strelac efektnog gola bio je Nemanja Đeković. Mogli su fudbaleri Napretka da dupliraju prenost u poslednjem minutu prvog poluvremena. Marko Šarić je izašao sam ispred golmana Spartaka, šutirao je. ali je požrtvovanom intervencijom pogodak sprečio David Dunđerski.

U drugom poluvremenu Spartak je nastojao da dođe do izjednačenja. Odličnu priliku propustio je Miloš Tošeski nakon greške u odbrani Napretka.
Konačno, u 71. minutu penal za Spartak. Strelac gola za Kruševljane Đeković je faulirao Stanića, a sudija je pokazao na belu tačku. Siguran realizator bio je Luka Bijelović za, ispostaviće se, konačnih 1:1. Bio je to osmi pogodak u sezoni prvog strelca Subotičana.

Spartak se nakon 25 odigranih mečeva nalazi na 11. poziciji Super lige sa osvojena 23 boda.