Spartak nastavio lošu seriju u Kragujevcu

Fudbalski klub Spartak Ždrepčeva krv pretrpeo je novi poraz i nakon smene trenera. Subotičani su na gostovanju Rdničkom u Kragujevcu izgubili utakmicu rezultatom 3:1 (1:1).

Strelci: Ristić 31., Vidosavljević 51., Zorić 54. minut za Radnički, Mijić 37. minut za Spartak.

Radnički: Mladenović, Adžić, Bevis, Ortiz, Sahli, Pecelj, Ristić, Šerbečić, Simović, Vidosavljević, Zorić. Igrali su još: Gluščević, Ćosić, Dadić, Aleksić, Vidović.

Spartak: Vulić, Mijailović , Ćalasan, Martinović, Prijović, Stanojev (Tomović), Mijić, Đurasović, Todoroski, Tošeski, Ubiparip. Igrali su još: Dunđerski, Tomović, Mudrinski, Rošević, Atule.

Domaćini su u većem delu meča bili bolji protivnik i zasluženo slavili. Poveli su preko Ristića da bi nedugo zatim Mijić odlično izveo slobodan udarac i poravnao rezultat.

Na startu drugog dela Radnički je postigao dva gola preko Vidosavljevića i Zorića i tako ugasio nade Subotičanima da bi mogli ostvariti pozitivan rezultat.

U narednom kolu Subotičani na Gradskom stadionu dočekuju Javor iz Ivanjice.