Odbojkašicаmа Spartaka tri boda

Posle veoma neizvesne borbe u četiri seta, plavo-bele dame radovale su se zasluženoj pobedi u duelu sa Klekom (3:1).

Izabranice Mirjane Muslin bile su ubedljive u prvom setu, pa je rezultat bio 25:21. Drugi set prošao je bez greške po ekipu Kleka i završen je rezultatom 25:17 za Zrenjaninke.

Treći set je bio dosta napet! Lavovski su se borile obe ekipe, ali su “golubice” ipak preuzele vođstvo i osvojile treći set rezultatom 25:22.

U četvrtom setu, odbojkašice Spartaka osvojile su čak sedam poena iz protivničkih grešaka i dva poena iz bloka. Set je bio neizvesan do samog kraja. Spartak se borio da što pre dođe do pobede, dok se Klek borio da izjednači rezultat u setovima. Ipak, sreća je bila na strani Subotičanki koje su završile set rezultatom 25:23.

Dejana Lekić donela je čak 17 poena svojoj ekipi, Aleksandra Petrović 14, a Ana Jeković 12.