TSC savladao Radnički 1923 u Kragujevcu

Fudbaleri TSC-a u okviru 24. kola Mozzart bet Super lige savladali su ekipu Radnički 1923 u Kragujevcu rezultatom 2:0 (2:0).

Strelci: Milosavljević u 4. i Jovanović u 31. minutu.

Radnički 1923: Raičević, Vlajković, Pecelj, Ivanović, Mitrović, M. Vidović, Krajišnik (od 46. Đurić), Zorić (od 75. Činedu), Vidosavljević (od 80. Milojević), Čolović (od 75. Milunović), Evandro (od 26. Maksimović). Trener: Dejan Joksimović.

TSC: Ilić, Stojković, Stojić, Čalušić, Cvetković, Petrović, Radin (od 63. Kuveljić), Milosavljević (od 90. Krpić), Jovanović (od 72. Seke), Ilić, Ratkov. Trener: Žarko Lazetić.

Velika pobeda TSC-a u Kragujevcu koja ih je još više približila trci za Ligu šampiona. Bačkotopolčani su dominirali u skoro svim segmentima igre.

TSC je poveo već posle 4 minuta igre, kada je Jovanović prošao po levoj strani i odlično asistirao Milosavljeviću koji je rutinski savladao Raičevića za 1:0. Na 2:0 čekalo se do 31. minuta, kada je Jovanović posle jedne odbijene lopte volej udarcem postigao prelep pogodak sa oko 20 metara.

Mogli su Bačkotopolčani do trećeg pogotka u 73. minutu, ali je autogol Pecelja poništila VAR soba zbog ofsajda. U 83. minutu stativa je spasila domaćine kada je Ratkov šutirao iz slobodnog udarca.

U samom finišu meča, Radnički je ostao sa dva igrača manje pošto su pocrveneli Ivanović i Vlajković.