ŽFK Spartak ubedljiv u derbiju

Fudbalerke ŽFK Spartak savladale su u 5. kolu Superlige ekipu Spartak DOO rezultatom 8:1 (1:1).

Nakon vođstva izabranice Petra Kurćubića ŽFK Spartak je izjednačio pred odlazak na odmor i u drugom poluvremenu potvrdio kvalitet.

Strelci: Backović 3. minut za Spartak DOO, Stupar, 39., 83., Vago 48., Filipović, 72., 89., Gaković, 78., 87., Uvalin, 81. minut ZA ŽFK Spartak.

Spartak DOO: Nikoleta Praštalo, Milana GoluboviĆ, Milica Maljković, Lana Radulović, Lara Backović, Marija RajiĆ, Monja Jošić, Milica Leškov, Gabrijela Jović, Olivera Arsenin, Staša Đokić. Rezerve: Maša Ninković, Anđela Topolski, nđela Radonjić, Milica Miljković, Jelena Bunjevački.

ŽFK Spartak: Jefimija Škandro, Isidora Vučković, Željka Belovan, Ann Makenzie, Abigail Michelle Ostrem, Fanni Vago, Tijana Filipović , Aleksandra Gajić, Milica Šarić, Živana Stupar, Kamile Pavarin. Rezerve: Alina Baka, Milica Gaković, Biljana Ilić, Nađa Uvalin.

Odložena utakmica  4. kola Spartak – Crvena Zvezda, igra se u Subotici na Gradskom stadionu u sredu 4. oktobra sa početkom u 17 časova.