Bačka se plasirala u finale Kup-a

Fudbaleri Bačke gostovali su juče u Bečeju u okviru polufinala Kup-a Područnog fudbalskog saveza i uspeli nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca da se plasiraju u finale  rezultatom 9:10 (3:3),(1:2).

Strelci: Nenadović 4., Bašić Palković 35., 68. minut za Bačku, Perić 7., Mitić 70., Vještica 73. minut za Bečej. Strelci u penal seriji: Mezei, Vrana, Radmanović, Ćakić, Arežina, Bašić Palković A., Ivković za Bačku, Tomić, Tutnjević, Milovanović, Vorgučin, Vještica, Videnović za Bečej.

Bečej: Strajnić, Šavija, Perić, Vještica N., Mitić, Ćeman, Medić, Vještica V. Milovanović, Hardi, Ćurčić. Igrali su još: Ćuk, Tutnjević, Tomić, Vorgučin, Videnović.

Bačka: Sabo, Gnjatović, Matijašević, Ivković, Malenčić, Arežina, Radmanović , Bašić Palković F., Nenadović, Mezei, Kujundžić. Igrali su još: Vrana, Kovljenić, Bašić Palković A. Cakić.