Full Feel srušio lidera!

U prvoj utakmici u nastavku prvenstva Futsal lige Vojvodine, ekipa Full Feel-a je kao domaćin održala čas futsala lideru na tabeli ekipi Forum iz Vršca i slavila sa 6:4 (4:0).

Strelci: Kotaraš 5., Kurušić 10., Tresiglavić 16., 35., Ivković 19., Babić 32. minut za Full Feel, Dobrosavljević 23., Vrtunić 23., Ivljanin 29., Munćan 38. minut za Forum.

Full Feel: Mitrović, Ivković, Bbabić, Tresiglavić, Krnjić, Bodalec, Jaković, Krušić, Kotaraš, Ivanišević, Rapaić.

Forum: Čizmaš, Vrtunić, Mandić, Kornja, Vlahović, Đorđević, Ševo, Pešterac, Ivljanin, Munćan, Karanfilovski, Dobrosavljević.

Lako se moglo desiti da prednost na pauzi bude još ubedljivija, jer su Subotičani dominirali u svim segmentima igre.

U drugom poluvremenu gosti postižu dva brza gola i uvode utakmicu u neizvesnost. Uspevaju da postignu i treći pogodak ali na sreću domaći tim se budi posle toga i opet se odlepljuje na tri gola razlike. Sve što su gosti uspeli je da postignu još jedan pogodak do kraja za konačnih 6:4.

U nastavku takmičenja Full Feel očekuje gostovanje u Kačarevu gde će Subotičani odmeriti snage sa ekipom KMF Kraljevićevo.