KMF Spartak porazom okončao sezonu

Futsaleri Spartaka gostovali su ekipi Smedereva u poslednjem kolu Druge futsal lige. Subotičani su pretrpeli poraz rezultatom 12:2 (6:1) i tako se oprostili od drugog po redu takmičenja u Srbiji.

Strelci: Nikolić 3., 9., 10., 34., 34., Simeunović 8., Živanović 15., Paunović 16., 25., 38., Jevtić 30., Ćirka 36. minut za Smederevo, Vlajnić 17., Popović 29. minut za Spartak.

Smederevo: Knežević, Nešić, Ćirka, Nikolić, Paunović, Antić, Knežević, Adamović, Simeunović, Miloradović, Živanović, Stolić, Filipović, Jevtić.

Spartak: Horvatski, Popović, Vukelić, Vlajnić, Čičić, Žarković, Žeravica, Guberinić.