Rezultati utakmica odigranih tokom vikenda

Srpska liga Vojvodina — 35. kolo
FK Bačka 1901 2 (1) : (1) 1 FK Jedinstvo Stara Pazova

Domaćini su krenuli u napad od samog starta, a prve šanse imali su Marko Anđić i Nemanja Žiža, ali nisu uspeli da ih iskoriste. Gosti koriste priliku i dolaze u vođstvo u dvadesetom minutu igre. Samo šest minuta kasnije Marko Anđić uspeo je izjednači rezultat na 1:1, pa je ovim rezultatom i završeno prvo poluvreme. U šezdesetom minutu igre Simić dovodi Bačku 1901 u vođstvo. Do kraja utakmice domaćini su imali dosta neiskorištenih prilika, ali su uspeli da sačuvaju tri bitna boda. FK Bačka 1901 se trenutno nalazi na petnaestom mestu tabele.

Bačka 1901: Kežman 7.5, Glišović 7.5, Krmar 8, Simić 7.5 (Đurović 7), Žiža 7.5, Anđić 8, Mezei 7.5, Lončar 7.5, Bjedov 8, Ćulibrk 7.5, Ćuruvija 7.5

Vojvođanska liga „Sever” — 30. kolo
FK Tavankut 1 (1) : (1) 2 FK Krila Krajine

Gosti su poveli u dvadesetom minutu golom Zagorčića, koji je bio precizan sa dvanaest metara udaljenosti. Domaćini nisu gubili vreme, već su brzo izjednačili golom Nebojše Skenderovića. Skenderović je u završnici prvog dela igre sa tri metra promašio prazan gol. U šezdesetom minutu utakmice gosti su iskoristili grešku odbrane što je iskoristio Nebojša Zagorčić.

FK Tavankut: Skenderović 7, Vojnić 7, Šimić 6.5 (Borenović 6), Spremo 6.5, Vizin 6.5, Bursać 7, I. Skenderović 6.5, Gnjatović 6.5, B. Kujundžić 6, Šafran 6, Lebović (Đurđevac 6)