Spartak pobedom završio pripreme u Turskoj

U generalnoj probi za nastavak prvenstva, plavo-beli golubovi slavili su na pripremama u Turskoj protiv Ufe rezultatom 2:1.

Iako su Subotičani napadali protivnički gol, mreža oba tima ostala je netaknuta tokom prvog poluvremena.

Na samom početku drugog dela igre, u 49. minutu, neustrašivi Strahinja Jovanović zatresao je mrežu Rusa i doveo Spartak u vođstvo.

Nakon primljenog gola, Ufa je krenula u opsadu gola gostujućeg tima. Svega desetak minuta nakon primljenog gola izjednačili su rezultat golom Artema Golubeva.

Spartakovi momci su žarko želeli da pobede. Želju su ostvarili u 80. minutu, pogotkom Milana Marčića.

Spartak nastavak sezone i prvu utakmicu prolećnog dela prvenstva igra u gostima protiv Zlatibora 6. februara.