TSC zaledio “Humsku”

TSC je uspeo da savlada Partizan na gostovanju u okviru 2. kola plej ofa rezultatom 2:1 (1:1) i tako učini zanimljiviju trku za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Strelci: Ćirković 30., Jovanović 76. minut za TSC, Natho 35. minut za Partizan.

Partizan: Jovanović, Stojković, Kovačević, Filipović, Antić, Ovusu, Kastiljo, Goh, Natho, Zahid, Saldanja. Igrali su još: Janković, Kalulu, Nikolić.

TSC: Ilić, Cvetković, Pejić, Đorđević, Stojić, Petrović, Ćirković, Radin, Stanić, Đakovac, Pantović. Igrali su još: Antonić, Jovanović, Šoš.

TSC je poveo preko Ćirkovića koji je loptu nakon centaršuta Pantovića sproveo u mrežu. Na 1:1 izjednačio je Natho u 35. minutu kada je lepo izveo slobodan udarac i matirao Ilića.

Gol odluke pao je u 76. minutu. Rezervista Jovanović je nakon samo nekoliko minuta na terenu doneo veliku radost svojoj ekipi. Đakovac je centrirao a brzonogi napadač je bio najviši u skoku i postavio konačan rezultat.