ŽFK Spartak bez napora savladao Slogu

Meč odloženog 1. kola plej-of Superlige za fudbalerke između ŽFK Spartak i Sloge iz Zemuna koji se juče igrao na Gradskom stadionu prekinut je u 33. minutu usled nedovoljnog broja fudbalerki Sloge da nastave utakmicu.

Strelci: Coleman 2., Slović 12., Filipović 25., Stupar 15., 28., 33. minut za ŽFK Spartak.

ŽFK Spartak: Mihajlović, Vučković, Slović, Vasiliki, Coleman, Vago, Filipović, Gojković, Gajić, Stupar, Ćirić.

ŽFK Sloga: Šipetić, Radosavljević, Batočanin, Popović, Kavaja, Iljazi, Nikolić, Barjaktarović.

Gošće su na meč došle sa 8 igračica i pri rezultatu od 6:0 za ŽFK Spartak, iznenada je došlo do povreda dve fudbalerke Sloge, pa u 33. minutu utakmice nije bilo uslova za nastavak jer je na terenu kod gostujućeg tima Sloge ostalo svega 6 igračica.

Naredno kolo Subotičanke putuju u Zemun.