Atletičarke Spartaka na juniorskom Kupu Srbije

Proteklog vikenda se u Sremskoj Mitrovici održalo finale Kupa Srbije u atletici za mlađe juniore na kojem su zapažene rezultate ostvarili atletičari AK Spartak.

Minja Kopunović je u trci na 400 metara osvojila 2. mesto sa rezultatom 57,35 sekundi i oborila lični rekord. U istoj trci Višnja Vilov je zauzela sedmo mesto, a Tamara Horvat osmo. U trci štafeta 4×100 metara, Subotičani su zauzeli 4. mesto u  sastavu Horvat, Vilov, Bašić Palković i Kopunović.

U trci na 200 metara Minja je zauzela 3. mesto istrčavši trku za 25,61 sekundi, Višnja Vilov je bila osma.

Elena Puškar je u trci na 800 metara sa ličnim rekordom zauzela 5. mesto. U disciplini štafeta 100+200+300+400 m Spartak je zauzeo drugo mesto u sastavu Horvat, Bašić Palković, Vilov, Kopunović.

U generalnom plasmanu atletičarke Spartaka zauzele su 8. mesto sa ukupno 65 bodova.