Bačka savladala Ravangrad

Meč između Bačke i Ravangrada koji se igrao u okviru 23. kola Vovođanskog Severa nije doneo mnogo uzbuđenja. Subotičani su očekivano slavili sa 3:0 (1:0).

Strelci: Bojić (AG) 28., Glišović 78., 83. minut za Bačku.

Bačka: Dulić, Bursać, Kiš, Gnjatović, Milijašević, Arežina, Mezei, Radmanović, Matijaševi, Glišović, Vrana. Igrali su još: Kujundžić, Malenčić, Nenadović, Temunović.

Ravangrad: Pehilj, Sapožničenko, Basarić, Petrić, Vuletić, Bjedov, Popović, Mandić, Mazinjanin, Bojić, Lazić. Igrali su još: Tot, Lovrić.

Bačka je povela u 28. minutu nakon prodora Glišovića i slabe reakcije odbrane gostiju kada je Bojić matirao svog golmana.

Glišović je bio neumoljiv u 78. minutu, kada je nakon centaršuta Mezeia glavom loptu sproveo u mrežu. Konačan rezultat postavio je najbolji igrač meča Glišović u 83. minutu kada je majstorski lobovao Pehilja za konačnih 3:0.