„Balkan Bowl” u Sremskoj Mitrovici

Juče je u Sremskoj Mitrovici na petom po redu „Balkan Bowl” turniru igrač Bajmočkog kluba Blacks Nenad Kujundžić branio boje reprezentacije Srbije za igrače do 17 godina.

Nenad Kujundžić je sa svojim saigračima uspeo da osvoji drugo mesto gde su u finalu izgubili od seniorske ekipe Srbije. Pored naše seniorske reprezentacije i reprezentacije do 17 godina na turniru su još učestvovale reprezentacije Makedonije, Bugarske, kao i All Star tim Bugarske i All Star tim Vojvodine.

Pored Nenada Kujundžića iz Bajmočkog kluba ove godine su takođe poziv za reprezentaciju do 15 godina dobili i Boris Beretić, Sara Ivković Ivandekić i Marko Zolnaić.

Osim igrača u stručni štab reprezentacije Srbije bio je pozvan i trener Bojan Zolnaić.

Svi oni bi trebalo da brane boje naše države i na predstojećem Evropskom prvenstvu u Flag Football-u u Italiji koje se održava u septembru ove godine.