Futsal: Novobečejci eliminisali Spartak iz Kup-a

Futsaleri Spartaka gostovali su sinoć u Hali SRC Jedinstvo u Novom Bečeju ekipi Tise u okviru polufinala Kupa Vojvodine. Subotičani su pretrpeli poraz rezultatom 8:3 (4:1) i tako završili takmičenje.

Strelci: Mesaroš 3., 27., Vujović 6., 30., Spahić 11., Ikrašev 20., Kobiljski 31., Stojanov 36. minut za Tisu, Vlajnić 14., 23., Čičić 26. minut za Spartak.

Tisa: Ćurčić Zoran, Ikrašev Borislav, Đukić Nebojša, Mesaroš Akoš, Dražić Igor, RadosavlJev Borislav, Vujović Marko, Spahić Marko, Stojanov Radovan, Vinović Nenad, Kobiljski Žarko.

Spartak: Bjelica Miloš, Popović Goran, Čičić Milan, Guberinić Veselin, Zolnajić Aleksandar, Tresiglavić Nemanja, Gnjatović Marko, Vlajnić Saša.

Subotičani su nastavili seriju loših rezultata. Desetkovani brojnim povredama i kadrovskim problemima nisu mogli više protiv motivisanih Novobečejaca.

Ovom utakmicom okončana je polusezona, a Spartak će nastavak trke za opstanak u Drugoj futsal ligi nastaviti na proleće, a to i jeste prioritet kluba.