Futsaleri Spartaka od naredne sezone u nižem rangu!

Futsal klub Spartak NTM Čikerija će se od naredne sezone takmičiti u Trećoj ligi. Subotičani su u subotu izgubili u Nišu od ekipe Kalče rezultatom 7:3 (3:3) i tako u odlučujućem meču u ovoj sezoni izgubili status drugoligaša.

Strelci: Pešić 7. i 33., Rančić 33. i 37., Nedeljković 12., Stanković 13. i Ristić 37. minut za Kalču. Celin 16., Mijatović 5. i 7. minut za Spartak.

Kalča: Jović, Pešić, Nikolić, Rančić, Krstić. Igrali su još: Stamenković, Trojanović, Nedeljković, Mišić, Stanković, Ristić,Petrović, Cvetković.

Spartak: Horvatski, Celin, Mijatović, Guberinić, Čilić. Igrali su još: Bjelica, Nedić, Vlajnić.

Spartak je porazom u Nišu od Kalče izgubio status drugoligaša i sledeću sezonu biće član Treće futsal lige Vojvodine.

Iako oslabljeni u ovom meču, Subotičani su uspeli da odigraju solidno prvo poluvreme i na odmor odu sa nerešenim rezutatom. U nastavku susreta, ekipa iz Niša je dodala gas i nije dala promil šanse Spartaku da je ugrozi.