Odbojkašice Spartaka poražene od Crvene Zvezde na domaćem terenu (FOTO+VIDEO)

YouTube video

Odličan meč viđen je sinoć u Hali sportova na otvaranju sezone Superlige za odbojkašice. Plavo-bele devojke poražene su od Crvene Zvezde posle prave drame i konačnog rezultata 2:3 u setovima.

U prvom setu, Beograđanke su imale konstantnu prednost. Uspele su plavo-bele da stignu do izjednačenja od 15:15, ali to nije bilo dovoljno, te je prvi set završen u kost gostujuće ekipe.

Drugi set je takođe obeležen vođstvom crveno-belih devojaka od 16:20. Međutim, kapiten Slađana Erić daje sve od sebe i dovodi Spartak do izjednačenja u setovima.

Treći set Spartakove devojke završavaju u svoju korist za 2:1 u setovima, ali Crvena Zvezda u četvrtom setu opet izjednačava rezultat. Nakon dva sata igre, peti set crveno-bele završavaju u svoju korist za konačnih 2:3.

U narednom kolu, Spartak odlazi u Beograd, gde će odmeriti snage sa ekipom Radnički Blaster.