Odbojkašice Spartaka poražene od Uba

U okviru 18. kola Ženske Super lige odbojkašice Spartaka poražene su u Ubu rezultatom 3:0 (25:21, 25:19, 30:28).

Ub: Erić 5, Gligorić 7, N.Lukić 7, Petrović 2, Đelić 7, Benitez 11, Tadić.
Spartak: Grubanov 1, Jeković 4, Kocić 8, Matić 4 , Baić 1, Šipčić 6, Ivković, Korolija 5.

Prva dva seta dobile su Ubljanke bez muke, dok su u trećem setu plavo-bele dobro namučile domaće odbojkašice. Vodio je Ub u trećem setu u dva navrata 9:4 i 14:9, ali su Subotičanke izjednačile na 15:15.

Imale su „golubice” i jednu set loptu pri rezultatu 25:26, ali nisu uspele. U neizvesnom trećem setu ipak su domaće odbojkašice uspele da reše u svoju korist 30:28 i savladaju Subotičanke.

Spartak se nakon nepotpunog 18. kola nalazi na 6. poziciji sa 24 osvojena boda.

Naredno kolo „golubice” na svom terenu dočekuju ekipu Tent iz Obrenovca.