PFL: Đurđin više nije lider, Udarnik pobedio, Tavankut bez bodova

Proteklog vikenda odigrani su mečevi 25. kola Područne lige Subotice. Udarnik iz Višnjevca je savladao Budućnost, Tavankut je izgubio na gostovanju u Bačkom Dobrom Polju dok je Đurđin bio slobodan.

Đurđin je u ovom kolu bio slobodan, pa je Solunac pobedom protiv Srbobrana izbio na čelo tabele Područne lige Subotice.

Udarnik je u veoma zanimljivom susretu golom Bojana Kuktina savladao Budućnost iz Savinog Sela, dok je Tavankut izgubio u Bačkom Dobrom Polju od Sutjeske rezultatom 3:1, a jedini pogodak za Tavankućane je autogol golmana domaćina.

Udarnik – Budućnost 1:0 (1:0)

Strelac: Kuktin 29. minut za Udarnik.

Udarnik: Grbić, Perušić, Vorgić, Ruski, Njagrin, Kuktin B., Krkajlić, Ivanišević, Nikšić, Kuktin D., Pataki. Igrali su još: Kotaraš, Bobić, Der.

Budućnost: Stupar, Pavlović, Dubak, Vujnić, Krsović, Janković, Stepanov, Sunajko, Jokić, Subotić, Budić. Igrali su još: Paroški, Drobnjak.

Sutjeska – Tavankut 3:1 (2:0)

Strelci: Peković 7., Cicmil 19., Vuković 49. minut za Sutjesku, Marojević AG 53. minut za Tavankut.

Sutjeska: Marojević, Cicmil V., Bajić, Peković, Cicmil U., Hrnjački, Peković, Ognjenović, Zorić, Glumac, Vuković. Igrali su još: Vasiljević, Zorić, Klještan.

Tavankut: Milanović, Vuković D., Prčić, Dušanić, Milojević, Dondur, Tumbas L. , Bedeković, Miranović, Tumbas S., Tumbas D. Igrali su još: Krčelić, Vuković V.