PSK Veteran zapažen na dva takmičenja

Proteklog vikenda članovi PSK Veteran iz Subotice učestvovali su na dva takmičenja i ostvarili zapažene rezultate.

U subotu je PSK Veteran je bio domaćin turnira na Gradskom strelištu na kome je učestvovalo pet klubova.

Osvojili su četiri medalje od kojih tri zlatne. Veselin Uzelac u kategoriji seniora kompaund lukom, Aleksandar Žepinić u kategoriji seniora olimpijskim lukom na 70 metara i Siniša Matković u kategoriji seniora olimpijskim lukom na 30 metara su osvojili zlato dok je srebrnu medalju osvojio Saša Babić u kategoriji seniora olimpijskim lukom na 70 metara.

Takođe na 3D turniru koji je održan u Vognju u okviru kalendara takmičenja Streličarskog saveza Srbije, nastupilo je 10 takmičara PSK Veteran.

Subotičani su osvojili šest zlatnih medalja, dve srebrne i jednu bronzanu. Zlatne medalje osvojili su Dejan Varju u kategoriji seniora kompaund lukom, Bence Tot Kiš u kategoriji kadeta golim lukom, Petar Keresteš u kategoriji veterana golim lukom, Keresteš Valentin u kategriji pionira golem lukom, Hunor Tot u kategorij mlađih pionira golim lukom i Saša Mitov u kategoriji seniora Longbov lukom.

Druga mesta i srebrne medalje osvojili su Zoltan Pataki u kategoriji seniora kompaund lukom i Atila Feješ Klapka u kategoriji seniora longbov lukom.

Bronzana na ovom takmičenju je bila Anđelka Keresteš u kategoriji seniorki golim lukom.