Odbojkašice Spartaka poražene od Crvene zvezde

U 15. kolu Super lige Srbije izabranice Mirjane Muslin juče nisu uspele da odbrane domaći teren, pošto su poražene od Crvene zvezde sa 2:3 u setovima. Iako je utakmica bila veoma neizvesna, gošće su uspele da rezultat okrenu u svoju korist.

Prvi set završen je rezultatom 25:19 za Spartak, dok su gošće bile dominantnije u drugom setu (13:25). Treći set je bio veoma neizvestan, ali su odbojkašice Spartaka uspele da ga osvoje (25:21). Crvena Zvezda nije želela lako da se preda, pa je četvrti set prošao sa 6 poena razlike (19:25).

U poslednjem, odlučujućem setu, Spartak se približio na 10:13, ali to nije bilo dovoljno. Peti set pripao je gošćama iz Beograda (10:15).