Spartak poražen od Krila Sovjetov

FK Spartak – Krila Sovjetov 0:5 (0:3)

Na stadionu Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, B ekipa Spartaka ubedljivo je poražena od ruskog tima Krila Sovjetov rezultatom 0:5 (0:3).

Tim koji se vratio u Premijer ligu Rusije bio je dominantan tokom svih devedeset minuta igre. Prvi gol gosti postižu u dvadeset trećem minutu, pogotkom Danila Lipovoja. Deset minuta kasnije, Vladimir Polujahtov udvostručio je prednost, a samo šest minuta kasnije Maksim Vitjugov šalje loptu u gol za 0:3.

Od samog početka drugog poluvremena, Rusi nisu dozvolili “golubovima” da preuzmu kontrolu nad igrom. U četrdeset sedmnom minutu igre Pinjajev je povećao vođstvo na 0:4, a tačku na golove stavlja Kapetanovič u sedamdesetom minutu igre.

Plavo-beli momci u petak, 25. juna, odlaze na Zlatibor gde ih već dan kasnije očekuje još jedna pripremna utakmica.