TSC savladao “Želju”

TSC je ostvario pobedu na gostovalju Železničaru u Pančevu rezultatom 2:3 (0:2). U meču 22. kola Mozzart bet Superlige Četa Žarka Lazetića je imala prednost od tri gola ali su domaćini do kraja uspeli samo da ublaže poraz.

cirkovic tsc

Strelci: Jovanović 61., Kahvić 89. minut za Železničar, Ćirković 4., 59., Pejić 19. minut za TSC.

Železničar: Mijatović Milan, Konatar Marko, Stanković Vojislav, Romanić Lazar, Knežević Branislav, Hajdin Stefan, Grgić Dario, Balaž Bojan , Lakićević Ivan, Obradović Stefan, Pavlov Ievgen. Igrali su još: Maissa Codou Ndiaye, Ignatev Ivan, Kahvić Aleksandar, Jovanović Strahinja.

TSC: Ilić Veljko, Pejić Aleksa, Jovanović Saša, Stanić Petar, Stojić Nemanja, Pantović Miloš, Cvetković Miloš, Petrović Nemanja, Ćirković Aleksandar, Đakovac Ifet, Vulić Miloš. Igrali su još: Radin Milan, Milovanović Uroš, Milosavljević Ivan, Krstić Vukašin, Sós Bence.

TSC se ovom pobedom učvrstio na trećoj poziciji Superlige sa 46 bodova odmah iza lidera Partizana i Crvene Zvezde. Bačkotopolčani u narednom 23. kolu na TSC Areni dočekuju Crvenu Zvezdu koja je u ovom kolu savladala Čukarički.