ŽFK Spartak poražen od Crvene Zvezde, Spartak DOO bolji od Zvezde B

Proteklog vikenda odigrani su mečevi plej-of i plej-aut Super lige za dame. Fudbalerke ŽFK Spartak izgubile su u Beogradu od Crvene Zvezde rezultatom 1:0 (1:0), dok su fudbalerke Spartak DOO savladale ekipu Zvezda B rezultatom 5:3 (1:1).

Šampionke Srbije, fudbalerke ŽFK Spartak izgubile su u Beogradu u okviru 3. kola plej ofa od Crvene Zvezde minimalnim rezultatom. Nakon prekida u 18. minutu Mina Čavić je postigla jedini pogodak na meču.

Crvena zvezda –  ŽFK Spartak 1:0 (1:0)

Strelac: Čavić 18. minut za Crvenu Zvezdu

Crvena zvezda: Eremić, Čavić, Šćepanović (Milović), Malijar (Tenkov), Žarković, Krstić, Čavić, Sremčević, Tošković, Krajšumović (Popović), Đorđrvić

ŽFK Spartak: Kostić, Baka, Vučković, Slović, Hansen, Frajtović, Filipović, Ilić (Ćirić), Pavlović, Stupar, Stajner (Marković)

U 3. kolu plej-auta fudbalerke Spartak DOO gostovale su takođe u Beogradu ekipi Zvezde B i u meču punom preokreta uspele da osvoje sva tri boda.

Zvezda B – Spartak DOO 3:5 (1:1)

Strelci: Nikolić 31., 70., Marković 66. minut za Zvezdu B., Arsenin 36., Stanišić 50.(ag), Rajić 63. (p), Đokić 83., Pandev 90. minut za Spartak DOO

Zvezda B: Petrović, A. Marković, Stanišić, Nikolić, Milovanović, Ilijazi (Stefanović), Stojanović, Ilić, Kavaja (Šebek), a. Marković (Radosavljević (Knežević))

Spartak DOO: Praštalo, Radonjić (Milosavljević), Jovanović, Backović, Ninković (Jošić), Šever, Rajić, Pandev, Jović, Arsenin (Petrović), Đokić (Miljković)