Full Feel porazom okončao prvenstvo

Futsaleri Full Feel-a poraženi su u poslednjem kolu Futsal lige Vojvodine na gostovanju u Kačarevu od ekipe Kraljevićevo rezultatom 7:4 (6:1).

Strelci za Full Feel: Vujić 2x, Sedlić, Rapaić.

Full Feel: Mitrović, Vujić, Džever, Gavrić, Sedlić. Igrali su još: Vukanović, Bondžić, Rapaić, Krnjić.

Loše prvo poluvreme Full Feel-a i lagani golovi protivnika doneli su ubedljivo vođstvo domaćinima od 6:1 na poluvremenu.

Subotičani su se u drugom poluvremenu konsolidovali i rezultatski ga dobili, ali nedovoljno da se izbegne poraz. Propustili su Subotički futsaleri pregršt stopostotnih šansi koje nisu uspeli da realizuju. Full Fell je na ovo gostovanje otputovao u oslabljenom sastavu, ali su i ovi momci pokazali, da uz rad sa njima, klub može da računa na njih u budućnosti.

Subotičani su okončali prvenstvo u Futsal ligi Vojvodine sa tri pobede i devet poraza što ih je dovelo do dna tabele.