Futsaleri Spartaka slavili u Smederevskoj Palanci

Futsaleri Spartaka su u četvrtak, 16. marta, gostovali ekipi Partenon-a u Smederevskoj Palanci i slavili rezultatom 4:2 (1:1) u okviru 20. kola Druge futsal lige Srbije.

Strelci: Radić Stefan 22. minut i Tacković Aleksandar 20. minut za Partenon a Lučanović Dražen 12. minut, Tomić Nikola 22. minut, Celin Đorđe 32. minut i Guberinić Veselin 38. minut za Spartak.

Partenon: Lazović Miloš, Todorović Aleksandar, Radić Stefan, Stojanović Vojislav, Milovanović Petar. Igrali su još: Nestorović Srđan, Đorđević Aleksandar, Tacković Aleksandar, Tufegdžić Stefan, Petrović Lazar, Maksimović, Aleksandar, Pavlović Strahinja.

Spartak: Horvacki Vladimir, Celin Đorđe, Guberinić Veselin, Lučanović Dražen, Tomić Nikola. Igrali su još: Nedić Nedo, Vlajnić Saša, Bašić Nikola.

Savladali su futsaleri Spartaka ekipu Prtenon-a i po drugi put u ovogodišnjem prvenstvu Druge futsal lige. Odigrali su Subotični odličan meč i zabeležili veoma važnu pobedu koja ih ostavlja u trci za plej-of.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena Spartak je u drugo poluvreme ušao motivisanije i zaigrao ofanzivnije što mu se isplatilo. Naredno kolo Spartak će na svom terenu ugostiti ekipu Požarevca.

Subotičani važe za favorita u ovom meču i nadaju se dobrom rezultatu.