Kelebijska šuma upisala “trojku” protiv Solida

Fudbaleri Kelebijske šume ugostili su Solid u okviru 18. kola Gradske lige i ostvarili trijumf rezultatom 2:0 (0:0), golovima Nikšića i Sovilja.

Strelci: Nikšić 54., Sovilj 90. minut za Kelebijsku šumu.

Kelebijska šuma: Tonković, Peić, Žarković, Sovilj, Nikšić, Gavrić, Kolundžić, Bobić, Rapaić, Krkajlić, Maslovara. Igrali su još: Runić, Huber.

Solid: Ibraimović, Purić, Miković, Oluić, Trkulja, Ćeklić D., Božović, Popović, Ćeklić N., Šupljić, Miloradović. Igrali su još: Vojnić, Urošević, Hadžimušović, Radočaj.

Prvo poluvreme proteklo je bez mnogo prilika i ispod nivoa za obe ekipe. U nastavku je viđena veća želja i domaćin uspeva preko Nikšića da povede u 54. minutu.

Tačku na meč stavio je golgeter Kelebijske šume, Sovilj koji je umakao svojim čuvarima za konačnih 2:0.

U narednom kolu Kelebijska šuma je slobodna, dok će Solid ugostiti Čantavir.