Mala Bosna bolja od Palića

Fudbaleri Male Bosne savladali su u okviru 18. kola Gradske fudbalske lige ekipu Palića rezultatom 2:0 (1:0) i tako upisali 10. ovosezonsku pobedu.

Strelci: Nikšić 30., Kekezović 83. minut za Malu Bosnu.

Mala Bosna: Drčić, Vuković, Stanar, Kekezović, Tumbas, Sedlak, Nimčević, Mijić, Nikšić, Ivošević, Rajić, Igrali su još: Babičković, Stjepanović, Đurđevac, Knežević.

Palić: Milić, Adamović, Šabanović, Nimčević, Selić, Mihailović, Lukić, Vlahović, Švedić, Vidaković, Bešlić. Igrali su još: Šelken, Dulo.

Mala Bosna je povela preko Nikšića koji se dobro snašao nakon centaršuta Kekezovića. Na poluvremenu je na semaforu stajalo 1:0. U nastavku četa Dušana Ivića stvarala je prilike, a u finišu susreta domaćin je kaznio otvorenu igru gostiju i sa golom Kekezovića rešio meč.

U narednom kolu Mala Bosna gostuje Prozivci, dok će Palić na svom terenu ugostiti ekipu Lokomotive.