Gimnastika: Filip Kulić prvak na krugovima

Proteklog vikenda održalo se Apsolutno Prvenstvo Srbije u muškoj sportskoj gimnastici u Novom Sadu na kom su gimnastičari kluba Partizan Železničar iz Subotice ostvarili zapažene rezultate.

Ekipa u sastavu Laudis Nanaši Dragan, Marton Erik i Kulić Filip zauzela je 4. mesto u ekipnoj konkurenciji. Filip Kulić koji je nastupio u finalu na svih šest sprava bio je najuspešniji takmičar.

Kulić Filip je novi seniorski prvak Srbije na krugovima koji je osvojio 11225 bodova, drugi je bio Petrović Uroš iz Kostolca, dok je treće mesto zauzeo Đorđević Dušan iz Niša.

Svoju drugu medalju Filip je osvojio na vratilu gde je bio treći. Subotičku ekipu je na ovom takmičenju predvodio trener Robert Milutinović .