KMF Spartak nastavio crnu seriju (VIDEO)

YouTube video

Zaostali meč 8. kola Druge futsal lige igrao se u Sportskoj hali u Bajmoku. KMF Spartak ugostio je ekipu Wild Boars iz Kragujevca i pretrpeo deveti ovosezonski poraz rezultatom 3:6 (2:3).

Strelci: Celin 4., Matović (AG) 4., Popović 29. minut za Spartak, Radenković 6., 30., Kočić 11., Nikolić 19., Matović 28., 40. minut za Wild boars.

Spartak: Bjelica Miloš, Celin Đorđe, Nedić Nedo, Čičić Milan, Sili Luka, Horvacki Vladimir, Vlajnić Saša, Popović Goran, Gnjatović Marko.

Wild Boars: Jurišević Janko, Cvetković Mališa, Kočić Miloš, Marković Marko, Nikolić Nikola, Radenković Vuk, Simić Martin, Bulatović Marko, Stanišić Saša, Matović Filip, Mijatović Željko.

Loša serija futsalera Spartaka se nastavila i ostavila ih na dnu tabele Druge lige. Dobro su otvorili meč protiv Kragujevčana i poveli sa 2:0, ali su do kraja prvog dela gosti preokrenuli rezultat i na odmor otišli sa minimalnom prednošću.

U nastavku je Spartak imao inicijativu, stvaro prilike ali promašivao iz izglednih situacija, te su gosti koristili svaku grešku da pogode mrežu golmana Bjelice.

U narednom kolu Spartak dočekuje lidera na tabeli ekipu Smedereva.