Košarkašice Spartaka poražene u Kraljevu

Košarkašice Spartaka nisu uspele da slave u Kraljevu protiv istoimene ekipe posle velike drame u finišu susreta.

Poražene su Suboičanke rezultatom 77:75 (13:11, 28:14, 18:27, 18:23).

Spartak je nastupio u sastavu: Šćekić, Rogan, Krnjajski, Delani, Zukanović, Krstajić, Vidaković, Riđošić, Marković, Dimitrijević, Todorović, Skot.

Malo ko je verovao na poluvremenu susreta da će košarkašice Spartaka uspeti da ugroze domaćina i da uvedu meč u neizvesnu završnicu. Rezultat na poluvremenu je bio 41:25 u korist Kraljevčanki.

Spartak je u poslednjem minutu imao napad za izjednačenje ali je D. Rogan promašila otvoreni šut. Kraljevčanke su do pobede došle u poslednjim sekundama susreta sa linije za slobodna bacanja.