Lazar Mitić glavna zvezda utakmice!

Petnaesto kolo Vojvođanske lige „Sever” završeno je pobedom fudbalskog kluba „Radnički 1905” Bajmok. Za kraj polusezone, „Radnički” je na gostujućem terenu savladao ekipu „OFK Mladost” Apatin rezultatom 1:2.

Tokom prvog poluvremena, nakon greške plavo-crvenih, domaćini postižu pogodak, pa se na pauzu odlazi rezultatom 1:0.

Na početku drugog dela igre ekipa iz Bajmoka se probudila, što je rezultiralo golom Miloša Vukelića za izjednačenje.

Iako su sudije iz igre isključile Uroša Glogovca i Miloša Marinkovića, to nije sprečilo Bajmočane da se vrate kući sa tri boda!

U osamdeset devetom minutu igre, maestralni Lazar Mitić uspeo je da zatrese protivničku mrežu i donese ekipi pobedu za uspešan kraj polusezone.