PFL: Odigrano 17. kolo

Proteklog vikenda odigrani su mečevi 17. kola Područne fudbalske lige Subotice. Tavankućani su pobedom zadržali formu, Udarnik je slavio u gostima, dok je Vinogradar remizirao na svom terenu.

Tavankućani su slavili na svom terenu protiv Jadrana iz Feketića pogotkom Oblakovića u 66. minutu. Udarnik iz Višnjevca je na teškom gostovanju u Savinom Selu protiv Budućnosti kaznio promašaje protivnika i slavio ubedljivo sa 0:3, golovima Šicara, Bursaća i Anđića.

Vinogradar je u Hajdukovu dočekao ekipu Srbobrana i odigrao 1:1, a jedini pogodak za domaće postigao je Klebecko u prvom poluvremenu.