Rukometaši Spartaka odigrali nerešeno u Smederevu

Rukometaši Spartaka gostovali su ekipi Smedereva u 17. kolu Super B lige grupa Sever-Centar. U derbi meču vrha tabele rezultat je bio nerešen 20:20 (10:13).

Spartak: Gašić Aleksandar, Vojvodić Miloš, Miskin Sergej, Stevović Balša (5), Potpara Milan (5), Momić Stanislav, Radosavljević Uroš (6), Laković Radisav (2), Spremo Strahinja, Bukvić Dimitrije, Ivić Đorđe, Vuković Vlatko, Živković Mako (2), Perazić Nikola, Marić Dušan, Starčević Aleksandar.

Vodio je Spartak na poluvremenu sa tri gola prednosti, ali su u nastavku popustili i uspeli da izvuku nerešen rezultat protiv odlične ekipe Smedereva.

Spartak u narednom kolu dočekuje ekipu Lavova iz Beograda.