Spartak ostao bez bodova kraj Moravice

Fudbaleri Spartaka gostovali su Javor Matisu u Ivanjici u okviru 15. kola Mozzart bet Superlige i pretrpeli osmi ovosezonski poraz rezultatom 2:0 (1:0).

Strelci: Gojković 32., Petrović 58. minut za Javor.

Javor: Manojlović, Dolmagić, Kopitović, Obradović, Miletić, Adamović, Dokure, Tanko, Gojković, Bosić, Gigić. Igrali su još: Ilić, Milošević, Petrović, Tojčić.

Spartak: Vulić, Kerkez, Tanasijević, Ćalasan, Prijović, Tošeski, Mijić, Đurasović, Stanojev, Mudrinski,Todoroski. Igrali su još: Ubiparip, Vidaković, Jocić, Bijelović, Babić.

Javor je u vođstvo doveo Gojković u 32. minutu kada je pogodio na asistenciju Dolmagića. Na startu drugog dela Spartak je imao priliku da sa bele tačke izjednači, ali je Ubiparip bio neprecizan.

Samo nekoliko minuta kasnije stigla je kazna za Subotičane. Petrović je umakao odbrani i postavio konačan rezultat.

U narednom kolu Spartak ponovo gostuje. U Beogradu će odmeriti snage sa ekipom IMT-a koja je u ovom kolu pretrpela poraz na svom terenu od Mladosti.

One response to “Spartak ostao bez bodova kraj Moravice”