Spartak savladao Mladost na Zlatiboru

Spartak je u drugoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema za narednu sezonu savladao Mladost iz Lučana rezultatom 1:0 (1:0) golom iskusnog napadača Voje Ubiparipa.

Strelac: Ubiparip 35. minut za Spartak.

Spartak: Manojlović, Bogićević, Kerkez, Bugarin, Vitorović, Vidović, A. S. Đurasović, Stajković, Mijić, Todoroski, Ubiparip. Igrali su još: Tošeski, Desnica, Bjelović, A. M. Đurasović, Kolins, Kvaku, Tanasijević, Jocić, Korarić, Vulić, Miodragović, Alfonso, Simin, Pavlović.

Mladost: Stamenković, Ćirković, Milošević, Joksimović, Leković, Tumbasević, Radivojević, Mirić, Veličković, Udovičić, Varjačić. Igrali su još: Savić, Pribaković, Maksimović, F. Žunić, N. Žunić, Marković, Tomić, Stanisavljević, Jović, Milanović, Sremčević.

Spartak se već nekoliko dana nalazi na pripremama na Zlatiboru a meč protiv Mladosti iz Lučana bio je prva provera Subotičanima na ovoj planini.

Izabranici Aleksadra Keržakova bili su bolji rival i u prvom poluvremenu stekli prednost golom Voje Ubiparipa koji je nastavio svoju golgetersku seriju.

U drugom poluvremenu oba trenera izvršila su nekoliko izmena. Uglavnom se igralo na sredini terena bez izglednijih prilika pa su mreže ostale mirne do kraja meča.