Sportsko penjanje: PSK Spartak zapažen u proteklom periodu

Sportski penjači PSK “Spartak” učestvovali su na tri inostrana takmičenja u sportskom penjanju u disciplini bolder koja su se održala prošlog vikenda u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i u Mađarskoj.

Na otvorenom Kupu Republike Srpske u Banja Luc, Alina Ljakić je osvojila 2. mesto, dok je Maksim Purlija zauzeo 3.
mesto.

U 2. kolu takmičenja “BLOK Kids” koje se održalo u Lepoglavi, Tamaš Kučera je zauzeo 1. mesto, Leona Vukmanov i Damjan Rapić osvojili su 3, mesto, a Mila Ćakić 5. mesto.

Na 1. kolu Državnog i otvorenog prvenstva Mađarske u disciplini bolder, Adam Medđeši je osovjio 4. mesto, Regina Šiplika 10. mesto, a Leila Molnar Međeri je osvojila 11 mesto.