Crvena Zvezda odnela plen iz Subotice (VIDEO)

YouTube video

Fudbaleri Spartaka ugostili su lidera prvenstva ekipu Crvene Zvezde u okviru 19. kola Mozzart bet Superlige. Beograđani nisu dopustili iznenađenje, te su slavili rezultatom 1:4 (0:1).

Strelci: Todoroski 55. minut za Spartak, Mijatović 26′, 56′, 90+3′, Katai 53.  minut za Crvenu Zvezdu.

Spartak: Vulić, Ćalasan (od 81. Đurasović), Vidaković, Kerkez, Stanojev, Đurasović (od 50. Lukić), Tošeski, Babić, Bijelović (od 76. Rošević), Todoroski (od 81. Mijić), Mudrinski (od 76. Ubiparip).

Crvena Zvezda: Glazer, Nedeljković, Dragović (od 63. Nikolić), Spajić, Rodić, Kanga, Knežević (od 46. Lučić), Katai (od 69. Stamenić), Hvan (od 78. Kraso), Endijaje (od 63. Olajinka), Mijatović.

Gosti su poveli u 26. minutu golom Jovana Mijatovića, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:1.

Crveno beli su duplirali prednost na početku drugog poluvremena golom Aleksandra Kataia. Minut kasnije Andrej Todoroski postiže, ispostaviće se, jedini gol za Spartak, ali Mijatović uzvraća i opet se upisuje u listu strelaca za 1:3.

Tačku na ovaj meč i konačan rezultat postavio je Mijatović u sudijskoj nadoknadi kada je po treći put savladao Vulića.

Spartak u poslednjem kolu putuje u Kruševac gde će snage odmeriti sa Napretkom.